آموزش وردپرس
خانه / درباره ما

درباره ما

 تیم آموزشی ” یک نوجوان ” افتخار دارد به والدین کشور عزیزمان ایران کمک نماید تا فرزندان خود را برای زندگی در عصر جدید آماده سازند . ما پشتيبان والدين هستيم .

والدین گرامی!

دنیا در حال دگرگونی و تغییرات سریع است و ما با دانش دیروز خود نمی توانیم فرزندان امروز را برای زندگی فردايشان  آماده کنیم .

بخاطر خودمان باید به فرزندان کمک کنیم تا خوب رشد کنند و این فرشته ها را در همین مدت کوتاه که در دستان ما امانت هستند به بهترین شکل ممکن تحت تربیت و رشد صحیح قرار دهیم .

رسالت ما ياري به والدين جهت رشد صحيح تر فرزندان بخصوص نوجوانان است . نوجواني از آن دوراني است كه نقش عمده اي در سرنوشت فرزند ما دارد .

نقش ما به عنوان والدين در اين دوران فقط تدارك خوراك و پوشاك و وسايل بازي و سرگرمي نيست . بلكه بايد با شناسايي و هدايت توانمندي ها و ايتعداد بچه ها آينده روشني را برايشان پايه ريزي كنيم .

همه بچه ها نابغه به ئنيا مي آيند ولي تنها تعداد كمي از آنها نابغه باقي مي مانند و باقي در اثر عدم اطلاع والدين و شرايط محيطي به هدر مي روند .

هر پدر و مادي دوست دارد تا فرزندش در مدرسه و خانه بهترين بچه روي زمين باشد و مشكل از همين جا آغاز مي شود . فرزند شما ،‌بايد بهترين خودش باشد . با توانمندي ها و استعدادهاي منحصر بفردش و قرار نبيست شبيه هيچ كس ديگري باشد . مقايسه و سرزنش بچه ها يكي از راههاي كشتن خلاقيت در آنهاست .

 اميدواريم از  مطالب اين سايت استفاده مفيد ببريد .

از كتاب ،‌فايلهاي دانلودي بصورت ايبوك و فايل صوتي و تصويري رايگان  ما استفاده كنيد .

دوره هاي جامع تري در دست آماده سازي است .

به اميد سربلندي فرزندان اين مرزو بوم در سراسر دنيا

راههای ارتباط با ما :

email: info@1nojavan.com